Autor: M Veliu

1 2 3 107 10 / 1064 POSTS
Lady Gaga dhe Adam Driver ndajnë puthjen pasionante në shesh xhirim

Lady Gaga dhe Adam Driver ndajnë puthjen pasionante në shesh xhirim

Gaga dhe Driver kanë qenë në Itali që nga mesi i shkurtit të këtij viti, për shkak të xhirimit të filmit "Gucci", në të cilin ata luajnë rolet kryesor [...]
Pandemia mbyll plazhet e famshme të Rio de Janeiro

Pandemia mbyll plazhet e famshme të Rio de Janeiro

Plazhet e famshme në qytetin brazilian të Rio de Janeiro janë mbyllur që nga kjo fundjavë në mënyrë që të parandalojnë përhapjen e koronavirusit. V [...]
Dafina Zeqiri nuk heq dorë nga eksperimentet me look-un

Dafina Zeqiri nuk heq dorë nga eksperimentet me look-un

Dafina Zeqiri ngelet një nga femrat më të guximshme të ekranit kur vjen puna tek look-u. 31-vjeçarja këtë radhë u shfaq me flokë të shkurtra ngjyrë [...]
Britney Spears ndez dritën jeshile për një rikthim në skenë

Britney Spears ndez dritën jeshile për një rikthim në skenë

Britney Spears i gëzoi fansat me një regjistrim të vjetër nga një performancë, e cila, siç mendojnë fansat e saj, mund të ketë njoftuar se ajo do të k [...]
Protesta masive në Francë kundër projektligjit polemizues që ndalon shfaqjen e fytyrave të policëve në detyrë (Video)

Protesta masive në Francë kundër projektligjit polemizues që ndalon shfaqjen e fytyrave të policëve në detyrë (Video)

Protestuesit denoncuan një projektligj të diskutueshëm që synon të mbrojë identitetin e oficerëve të policisë, ndërsa ata u mblodhën jashtë ndërtesës [...]
Itali, rikthehet dimri/ Borë e stuhi, emergjencë në Siçili e Puglia

Itali, rikthehet dimri/ Borë e stuhi, emergjencë në Siçili e Puglia

Mbërritja e një vorbulle ciklonike ka bërë që e gjithë Italia të përfshihet nga një mot i keq. Për mediat vendase, ky është praktikisht një rikthi [...]
Nuk e frenon dot më pandeminë/ Gjermani, incidenca kalon pragun e rrezikshëm

Nuk e frenon dot më pandeminë/ Gjermani, incidenca kalon pragun e rrezikshëm

Situata epidemiologjike në Gjermania po përshkallëzohet me ritme të shpejta, duke mbjellë shqetësim mes autoriteteve, sidomos pas të dhënave të fundit [...]
“Sherri mes Edverit dhe Lulzimit është një teatër i madh” Goxhaj zbulon planin e bashkëqeverisjes PD-PS: Aty ku duhet të zihen janë ‘puçi puçi’, janë omël fare

“Sherri mes Edverit dhe Lulzimit është një teatër i madh” Goxhaj zbulon planin e bashkëqeverisjes PD-PS: Aty ku duhet të zihen janë ‘puçi puçi’, janë omël fare

Avokat Altin Goxhaj I ftuar pasditen e sotme në studion e lajmeve të televizionit Faxneës ka analizuar situatën parazgjedhore në Shqipëri dhe aktualit [...]
Kris arma në Shkodër, një i plagosur

Kris arma në Shkodër, një i plagosur

Tjetër ngjarje e rëndë në Shkodër. Një person është qëlluar duke mbetur i plagosur mbrëmjen e sotme. Ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘Mark Lula’. [...]
Dalin pamjet e arrestimit te autorit të dyshuar të vrasjes së Shkëlzën Kastratit (Video)

Dalin pamjet e arrestimit te autorit të dyshuar të vrasjes së Shkëlzën Kastratit (Video)

Janë publikuar pamjet e arrestimit të Albert Zajës, autori i dyshuar i ekzekutimit të Shkëlzen Kastratit në Fier. Zaja është kapur në Nikël dhe në ça [...]
1 2 3 107 10 / 1064 POSTS