Kategori: Kronikë

1 2 3 170 10 / 1695 POSTS
Të shtëna me armë zjarri në Durrës, dyshohet për të plagosur

Të shtëna me armë zjarri në Durrës, dyshohet për të plagosur

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar mbrëmjen e kësaj të hëne në qytetin e Durrësit. Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në zonën e stacionit të tren [...]
Nata e çmendur e 19 vjeçarit shqiptar/ Përplas katër automjete dhe sulmon policinë në gjendje të dehur

Nata e çmendur e 19 vjeçarit shqiptar/ Përplas katër automjete dhe sulmon policinë në gjendje të dehur

Një i ri shqiptar, 19 vjeçar, i dehur mësohet se ka përplasur mbrëmjen e djeshme një taksi në Milano, dhe më pas gjatë arratisjes është përplasur edhe [...]
Tre ditë i humbur, gjendet i pajetë në pallatin e braktisur

Tre ditë i humbur, gjendet i pajetë në pallatin e braktisur

Një person është gjendur i vetëvarur ditën e sotme. Ngjarja ka ndodhur në Vorë. Viktima është identifikuar me inicialet T.K. Mësohet se ky shtetas [...]
Zhdukja e mistershme e 19-vjeçares shqiptare në Greqi/ Dikush fshiu të dhënat e saj elektronike

Zhdukja e mistershme e 19-vjeçares shqiptare në Greqi/ Dikush fshiu të dhënat e saj elektronike

Zhdukja e mistershme e 19-vjeçares shqiptare në Greqi ka bërë që familjarët të humbasin shpresat në gjetjen e saj. Gjurmët e saj nuk dihen ende, ndërs [...]
EKSKLUZIVE/ Pamje të rënda nga aksidenti në “Don Bosko”, automjeti përplas në trotuar 6-vjeçarin

EKSKLUZIVE/ Pamje të rënda nga aksidenti në “Don Bosko”, automjeti përplas në trotuar 6-vjeçarin

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Tiranë. Një nënë dhe fëmija i saj i mitur janë përplasur nga një makinë tip ‘Opel’ që drejtohej n [...]
Kris arma në Shkodër, një i plagosur

Kris arma në Shkodër, një i plagosur

Tjetër ngjarje e rëndë në Shkodër. Një person është qëlluar duke mbetur i plagosur mbrëmjen e sotme. Ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘Mark Lula’. [...]
Dalin pamjet e arrestimit te autorit të dyshuar të vrasjes së Shkëlzën Kastratit (Video)

Dalin pamjet e arrestimit te autorit të dyshuar të vrasjes së Shkëlzën Kastratit (Video)

Janë publikuar pamjet e arrestimit të Albert Zajës, autori i dyshuar i ekzekutimit të Shkëlzen Kastratit në Fier. Zaja është kapur në Nikël dhe në ça [...]
Pamjet/ Aksident i rëndë në Tiranë, “Benzi” bëhet copash

Pamjet/ Aksident i rëndë në Tiranë, “Benzi” bëhet copash

Një aksident i rëndë u regjistrua pasditen e sotme në Tiranë, pranë Kopshtit Botanik. Siç shihet dhe nga video, një makinë tipo "Benz" është përpla [...]
Vrasja e Shkëlzen Kastratit/ Arrestohet autori i dyshuar, Albert Zaja

Vrasja e Shkëlzen Kastratit/ Arrestohet autori i dyshuar, Albert Zaja

Një ngjarje e rëndë ndodhi më 1 shkurt të këtij viti në Fier, ku u 'eliminua' shtetasi Shkëlzen Kastrati. Ndërkohë ditën e sotme ka vënë në pranga 37- [...]
Vrasja e ‘Mond Çekiçit’, autorët u larguan drejt Rinasit

Vrasja e ‘Mond Çekiçit’, autorët u larguan drejt Rinasit

Zbardhen detaje të reja në lidhje me vrasjen e anëtarit të ‘bandës së Durrësit’, Edmond Koçi i njohur si ‘Mond Çekiçi’. Policia dhe prokuroria kanë [...]
1 2 3 170 10 / 1695 POSTS