Kategori: Sociale

1 2 3 45 10 / 448 POSTS
Hyrremi shaktoi rrëmujë në rrjete sociale me ndryshimin në pamjen e saj

Hyrremi shaktoi rrëmujë në rrjete sociale me ndryshimin në pamjen e saj

Bukuroshja me origjinë gjermane, Meryem Uzerli, e njohur si Hyrrem në serialin turk “Sulejmani i Madhërishëm”, tërhoqi vëmendjen e publikut. Aktorj [...]
Fqinji telefonon policinë sepse nuk i pëlqen veshja ‘e papërshtatshme’ e vajzës

Fqinji telefonon policinë sepse nuk i pëlqen veshja ‘e papërshtatshme’ e vajzës

Një përdoruese e TikTok me emrin Rovi Wade ka pretenduar se fqinji i saj e ka raportuar atë në polici sepse ajo ishte 'ofenduar' nga veshja 'e papërsh [...]
Infermieri nga Hasi përfundon në spital pasi mori dozën e dytë të vaksinës

Infermieri nga Hasi përfundon në spital pasi mori dozën e dytë të vaksinës

Që prej mesit të janarit Shqipëria ka nisur vaksinimin, fillimisht të bluzave të bardha dhe tashmë të mësuesve. Por ndërsa e gjithë Evropa është pë [...]
Mjekja në gjendje të rëndë për jetën, thirrje për të dhuruar gjak

Mjekja në gjendje të rëndë për jetën, thirrje për të dhuruar gjak

Një mjeke endokrinologe ndodhet në gjendje të rëndë për jetën në Spitalin ‘Shefqet Ndroqi’ pasi është infektuar me koronavirus. Dr. Varvara Lile nd [...]
Bitcoin vendos rekord të ri, arrin në 60 mijë dollarë

Bitcoin vendos rekord të ri, arrin në 60 mijë dollarë

Kriptomonedha Bitcoin ka arritur në 60,000 dollarë, në një rekord të ri historik teksa ajo vijon të rritet me shpejtësi. Kriptomonedha u ngjit më shu [...]
Vaksinimi i mësuesve me AstraZeneca/ Mjekja shqiptare në SHBA: Pezulloni injektimin te qytetarët, derisa …..

Vaksinimi i mësuesve me AstraZeneca/ Mjekja shqiptare në SHBA: Pezulloni injektimin te qytetarët, derisa …..

Mjekja Rubina Muzina, e cila prej vitesh jeton dhe punon në Teksas të SHBA-ve, ka dhënë disa sqarime në lidhje me vaksinën ‘AstraZeneca’ dhe impaktin [...]
Sponsorizimet e postimeve gjatë fushatës elektorale/ Facebook u tërheq veshin partive në Shqipëri

Sponsorizimet e postimeve gjatë fushatës elektorale/ Facebook u tërheq veshin partive në Shqipëri

Facebook tha të hënën se partitë politike shqiptare duhet të jenë transparente në mënyrën se si ata financojnë reklamat e tyre politike në faqet e tyr [...]
Plas prostitucioni në Shqipëri/ Qendrat e masazheve reklamojnë hashiqare vajzat e reja në Instagram: Harroni streset

Plas prostitucioni në Shqipëri/ Qendrat e masazheve reklamojnë hashiqare vajzat e reja në Instagram: Harroni streset

I konsideruar ndryshe si "profesioni më i vjetër në botë", prostitucioni vijon të jetë prezent në vendin tonë. Vajza të reja të kamufluara si masaz [...]
Covid-19 i mori vajzën, flet mes lotësh babai i 22-vjeçares dhe hedh dyshimet e rënda

Covid-19 i mori vajzën, flet mes lotësh babai i 22-vjeçares dhe hedh dyshimet e rënda

Pak ditë më parë koronavirusi i mori jetën një 22-vjeçareje nga Kolonja. Euxhena Jorgji studionte në Universitetin e Tiranës për financë dhe më dat [...]
Bëri s*ks me nxënësin e saj 15 vjeçar, mësuesja dënohet me burg

Bëri s*ks me nxënësin e saj 15 vjeçar, mësuesja dënohet me burg

Pasi ‘peshkoi’ një djalë 15-vjeçar përmes Snapchat dhe bëri seks me të, mësuesja e martuar është dënuar me gjashtë vjet e dy muaj burg. Mësuesja Ka [...]
1 2 3 45 10 / 448 POSTS