Kategori: Konspiracion

1 2 3 10 / 28 POSTS
Harrojeni se do e merrni më në gojë! Prifti gajas rrjetin me deklaratën: Këtë herë do e marrim në dorë

Harrojeni se do e merrni më në gojë! Prifti gajas rrjetin me deklaratën: Këtë herë do e marrim në dorë

Rreth orës 23 ka filluar Mesha solemne e Krishtlindjes në Katedralen “Nënë Tereza” të Prishtinës, e drejtuar nga ipeshkvi i Kosovës, Imzot Dodë Gjergj [...]
‘Në shtator vjen kàrantina e dytë’, Cako pàralajmëron: Manastirliu po merr vendime mbi trupàt tanë, do shkojmë drejt mikróçipimit

‘Në shtator vjen kàrantina e dytë’, Cako pàralajmëron: Manastirliu po merr vendime mbi trupàt tanë, do shkojmë drejt mikróçipimit

Alfred Cako, publicisti dhe kónspiracionisti i njohur, flet sërish për një mbyllje të dytë nga muaji shtator. Në një status në rrjetet sociale, Cak [...]
‘Priten pêrplasje në Europë’, konspiracionisti Cako: Myslimanët e afrikanët kundër të bardhëve, do ngrihet Izraeli i Madh

‘Priten pêrplasje në Europë’, konspiracionisti Cako: Myslimanët e afrikanët kundër të bardhëve, do ngrihet Izraeli i Madh

Konspiracionisti dhe publicisti i njohur, Alfred Cako, ka postuar ditën e sotme një status. Cako flet mbi një skenar ku së shpejti, në Europë prite [...]
‘Mos bëni tampôna’, Cako apel shqiptarëve: Jua fusin virusin në hundë, do na shfarôsin e do rikthehet kômunizmi botëror!

‘Mos bëni tampôna’, Cako apel shqiptarëve: Jua fusin virusin në hundë, do na shfarôsin e do rikthehet kômunizmi botëror!

Në një intervistë të gjatë, konspiracionisti dhe publicisti Alfred Cako, u bën thirrje shqiptarëve të mos bëjnë tamponin. “Mos bëni tampona! Shqipë [...]
Avokati Altin Goxhaj flet për një skenar të fríkshèm: Ja çfarë po planifikohet në Shqipëri

Avokati Altin Goxhaj flet për një skenar të fríkshèm: Ja çfarë po planifikohet në Shqipëri

Avokati Altin Goxhaj flet për një skenar të fríkshèm: Shpopullimin me dashje të Shqipërisë. Në një deklaratë në një emisione televiziv, ai tha se v [...]
Plas lufta mediatike për vaksinën e Putin mbi koronavirusin! A dështoi plani i Bill Gates?

Plas lufta mediatike për vaksinën e Putin mbi koronavirusin! A dështoi plani i Bill Gates?

Vladimir Putin i dha shpresë të gjithë botës dje kur deklaroi se Rusia do ketë për pak ditë gati vaksinën mbi COVID-19. Por, menjëherë pas këtij la [...]
Kriminale! Mbi tarracën e Sanatoriumit, antena e ‘Vodafone-Albania’, Alfred Cako: Ja pse po vdesin kaq shumë pacientë aty nga COVID-19

Kriminale! Mbi tarracën e Sanatoriumit, antena e ‘Vodafone-Albania’, Alfred Cako: Ja pse po vdesin kaq shumë pacientë aty nga COVID-19

Publicisti dhe konspiracionisti i njohur, Alfred Cako, ka hedhur hije të forta dyshimi sot mbi situatën e koronavirusit. Cako ka postuar dy foto ng [...]
Hipotezë apo e VËRTETË? Çfarë shkruhet në dekretin e Henri Kisinger, për reduktimin e popullsisë botërore…

Hipotezë apo e VËRTETË? Çfarë shkruhet në dekretin e Henri Kisinger, për reduktimin e popullsisë botërore…

Nga Nadir Mura "Vret nje njeri dhe denohesh perjete, vret nje popull te tere e te japin cmim nobel, shfaros miliarda njerez dhe bota e bene hero! [...]
Kujt i intereson mos-hapja e shkollave? Shkencëtari: Nuk ka asnjë rast kur nxënësi e ka kaluar koronavirusin te mësuesi

Kujt i intereson mos-hapja e shkollave? Shkencëtari: Nuk ka asnjë rast kur nxënësi e ka kaluar koronavirusin te mësuesi

Që koronavirusi më tepër se sa një grip, është një projekt global për të ndryshuar botën, sipas interesave të një grupi personash, këtë e konfirmon ed [...]
‘Do na shfarosin’, Alfred Cako zbulon planin djallëzor: Ja si do na vrasin me vaksinë dhe çfarë do ndodhë në 2025-2031

‘Do na shfarosin’, Alfred Cako zbulon planin djallëzor: Ja si do na vrasin me vaksinë dhe çfarë do ndodhë në 2025-2031

Studiuesi dhe konspiracionisti, Alfred Cako, paralajmëron një skenar të frikshëm për njerizimin, në vazhdën e pandemisë së koronavirusit. Siç shkru [...]
1 2 3 10 / 28 POSTS