Kategori: Jetë-Stil

1 2 3 179 10 / 1781 POSTS
Lady Gaga dhe Adam Driver ndajnë puthjen pasionante në shesh xhirim

Lady Gaga dhe Adam Driver ndajnë puthjen pasionante në shesh xhirim

Gaga dhe Driver kanë qenë në Itali që nga mesi i shkurtit të këtij viti, për shkak të xhirimit të filmit "Gucci", në të cilin ata luajnë rolet kryesor [...]
Dafina Zeqiri nuk heq dorë nga eksperimentet me look-un

Dafina Zeqiri nuk heq dorë nga eksperimentet me look-un

Dafina Zeqiri ngelet një nga femrat më të guximshme të ekranit kur vjen puna tek look-u. 31-vjeçarja këtë radhë u shfaq me flokë të shkurtra ngjyrë [...]
Britney Spears ndez dritën jeshile për një rikthim në skenë

Britney Spears ndez dritën jeshile për një rikthim në skenë

Britney Spears i gëzoi fansat me një regjistrim të vjetër nga një performancë, e cila, siç mendojnë fansat e saj, mund të ketë njoftuar se ajo do të k [...]
Hyrremi shaktoi rrëmujë në rrjete sociale me ndryshimin në pamjen e saj

Hyrremi shaktoi rrëmujë në rrjete sociale me ndryshimin në pamjen e saj

Bukuroshja me origjinë gjermane, Meryem Uzerli, e njohur si Hyrrem në serialin turk “Sulejmani i Madhërishëm”, tërhoqi vëmendjen e publikut. Aktorj [...]
‘Do të të vrasim, do të demaskojmë’/ Ana e Për’puthen rrëfen kërcënimet që ka marrë në…

‘Do të të vrasim, do të demaskojmë’/ Ana e Për’puthen rrëfen kërcënimet që ka marrë në…

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Ana Kauri, ishte ditën e sotme e ftuar në rubrikën “Trotuar” në “E Diell”, ku po flitej në lidhje me kërcënimet. A [...]
Pasi doli nga “Përputhen”, Arsimi i habit të gjithë me veprimin e tij

Pasi doli nga “Përputhen”, Arsimi i habit të gjithë me veprimin e tij

Arsimi vendosi të premten që të largohet nga Përputhen dhe shkaku sipas tij, u bë djali i tij, që kishte nevojë për disa vizita. Djali i ish- konku [...]
Habit Tea: Nuk jam e lumtur

Habit Tea: Nuk jam e lumtur

Tea dhe Bearti ngelen aktualisht një ndër çiftet me të përfolura të show-bizit. Tea është mjaft aktive në rrjetet sociale ku ndan shpesh momente ng [...]
Komplet ndryshe për këngën e re, si ju duket Tayna me këtë pamje? (Fotot)

Komplet ndryshe për këngën e re, si ju duket Tayna me këtë pamje? (Fotot)

Tayna, duket se nuk pranon të dalë me një njëjtit ‘look’ në videoklipet e këngëve të saj. Një ditë më parë, këngëtarja publikoi një tjetër këngë, n [...]
Thanë se e ndalon gruan të punojë, por ja çfarë thotë Gold Ag: Është komandantja…

Thanë se e ndalon gruan të punojë, por ja çfarë thotë Gold Ag: Është komandantja…

Pak muaj më parë bëri bujë një deklaratë e reperit Gold AG, i cili u shpreh se gjatë shtatzënisë nuk e lejoi bashkëshorten e tij të punonte. Kjo u [...]
Një takim i sinqertë! Armando i emocionuar: Po më rreh zemra si zog

Një takim i sinqertë! Armando i emocionuar: Po më rreh zemra si zog

Konkurentja e re e Për’Puthen Stela ka zgjedhur Armandon për takimin 4 minutësh. Një takim i sinqertë mes tyre, ku Armando është shfaqur shumë [...]
1 2 3 179 10 / 1781 POSTS