Kategori: Gossip

1 2 3 12 10 / 111 POSTS
‘Burri im vazhdon të më pyesë për ish-ët e mi’, e reja britanike i shkruan psikologes për ndihmë

‘Burri im vazhdon të më pyesë për ish-ët e mi’, e reja britanike i shkruan psikologes për ndihmë

Një e re nga Britania i është drejtuar psikologes Mariella Frostrup tek ‘The Guardian’, mbi një problem që ka hasur së fundmi në martesën e saj, Ajo s [...]
Provat sheshit/ Tea puthje të nxehta me Beartin në Pejë

Provat sheshit/ Tea puthje të nxehta me Beartin në Pejë

Akuzat e Shqipes që Tea dhe Bearti janë përputhur që jashtë si duket qenkan të vërteta, ndërsa në rrjet po qarkullojnë disa foto ku shihen qartë Beart [...]
Shqipja ‘kërcënon’ Andin: Je gati për t’i nxjerrë të gjitha në shesh?

Shqipja ‘kërcënon’ Andin: Je gati për t’i nxjerrë të gjitha në shesh?

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj, është bërë një ndër personat më të komentuar brenda dhe jashtë programit edhe pas përjashtimit të saj. [...]
“Nuk bëj zhurmë kur…”/ Katër vite lidhje, Alban Hoxha rrëfen intimitetet e bashkëjetesës me Çiljeta Xhilagën

“Nuk bëj zhurmë kur…”/ Katër vite lidhje, Alban Hoxha rrëfen intimitetet e bashkëjetesës me Çiljeta Xhilagën

Pas katër vitesh histori të komentuar nga mediat, portieri i Partizanit dhe i Kombëtares shqiptare, Alban Hoxha, ka folur për herë të parë për raporti [...]
“Ne ia shprehim dashurinë çdo ditë”, Ori Nebiaj e thotë troç: Kemi shumë kimi me Islin, por…

“Ne ia shprehim dashurinë çdo ditë”, Ori Nebiaj e thotë troç: Kemi shumë kimi me Islin, por…

Moderatorja e njohur, Ori Nebijaj, ishte sot e ftuar në rubrikën “N’fermë” në “E Diell”. Gjatë bisedave të ndryshme, ajo foli edhe për marrëdhënien e [...]
A i ka mësuar djalit shqip? Almeda Abazi zbulon edhe “sekretet” e shtatzënisë së dytë

A i ka mësuar djalit shqip? Almeda Abazi zbulon edhe “sekretet” e shtatzënisë së dytë

“Bebushi numër dy po vjen. Mezi po pres të të takoj, i vogli/e vogla!”, shkroi Almeda. Më herët, Almeda ka treguar për ndjekësit e saj se shtatzëni [...]
Pse u nda nga i dashuri i fundit? Big Mama zbulon arsyen: Ishte budalla (FOTO)

Pse u nda nga i dashuri i fundit? Big Mama zbulon arsyen: Ishte budalla (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Big Mama, ka bërë mbrëmë një super spektakël në emisionin e dashur për publikun, “Shiko Kush Luan”. Mbrëmjen e djeshme nuk [...]
Keni parë femra në ndërtim? Ori Nebijaj dhe Klea Huta siç nuk i keni parë ndonjëherë (FOTO)

Keni parë femra në ndërtim? Ori Nebijaj dhe Klea Huta siç nuk i keni parë ndonjëherë (FOTO)

Dy moderatoret e njohura, Ori Nebijaj dhe Klea Huta, ishin këtë të diel pjesë e rubrikës “N’fermë” në emisionin “E Diell”. Dy bukuroshet u shfaqen në [...]
Çfarë ndodhi në Hell’s Kitchen? Shef Renato zbërthen këmishën, Xhesiana i hipën mbi kurriz djalit muskuloz

Çfarë ndodhi në Hell’s Kitchen? Shef Renato zbërthen këmishën, Xhesiana i hipën mbi kurriz djalit muskuloz

Në dukje e thjeshtë, por për konkurrentët e Hell's Kitchen nuk ishte dhe aq e lehtë gatimi i vezëve sipas kërkesave të Shef Renatos. Megjithë s [...]
Atdheu i bën dhuratën e veçantë Anës, ajo shfaqet si asnjëherë më parë

Atdheu i bën dhuratën e veçantë Anës, ajo shfaqet si asnjëherë më parë

Si në asnjë takim tjetër më parë, Ana u shfaq e emocionuar me Atdheun, ndërsa edhe në studio dalloheshin artë ‘shkëndijat’ mes tyre. E po kaq [...]
1 2 3 12 10 / 111 POSTS