Kategori: Humor

1 2 3 10 / 30 POSTS
Shqipëria nën ujë, Rama zbulon fajtorin: Po bie shi më shumë se në kohën e Berishës!

Shqipëria nën ujë, Rama zbulon fajtorin: Po bie shi më shumë se në kohën e Berishës!

Shqipëria është nën ujë prej disa ditësh, ndërsa qeveria e drejtuar prej Edi Ramës shijon darkat e Nusretit në Dubai. E Rama po mundohet të gjejë a [...]
Leku ‘letër’ në Përrenjas, banorët nisin ti mbledhin nëpër tokë (VIDEO)

Leku ‘letër’ në Përrenjas, banorët nisin ti mbledhin nëpër tokë (VIDEO)

Paratë kanë mbùshur trotùarin në qytetin e Prrenjasit dhe banorët nuk i rezístojnë dot ‘lekut qyl’. Ashtu sikuse do bënim të gjithë, banorët e qyte [...]
Rudina Dembacaj merr propozimin për martesë, por jo nga Mark Frroku!

Rudina Dembacaj merr propozimin për martesë, por jo nga Mark Frroku!

Aktorja Rudina Dembacaj është vënë qendër të vëmendjes së medias që pasi bëri publike lidhjen me ish-deputetin Mark Froku. Që prej asaj kohe atë e [...]
VIDEO/ Socialisti nga Korça ka fríkë të thotë ‘póshtë Edi Rama’: Jo, se na púshkáton!

VIDEO/ Socialisti nga Korça ka fríkë të thotë ‘póshtë Edi Rama’: Jo, se na púshkáton!

Një video e sotme e cila sapo është bërë publiké ka nisur të bëjë xhiron e rrjetit, tregon se si réagojnë simpátizantët e PS-së, ku u përmend lidérin [...]
FOTO/ Me thasë me speca në makinë, kosovari ndalòhet në Hungari dhe i hèdh në kosh

FOTO/ Me thasë me speca në makinë, kosovari ndalòhet në Hungari dhe i hèdh në kosh

Të paktë ishin qytetarët që erdhën drejt Kosovës për pushimet e verës, nga vendet e Europës ku jetojnë. Tashmë, ata po rikthehen drejt vendeve të t [...]
Po luanin domino, shèrr mes dy të moshuarve. Përfundojnë në spitàl me fràktura

Po luanin domino, shèrr mes dy të moshuarve. Përfundojnë në spitàl me fràktura

Një ngjàrje e rëndè është shënuar në Vlorë. Mesditën e sotme, dy të moshuar janë zènë, teksa po luanin domino. Ata kanë qèlluar njëri-tjetrin me [...]
VIDEO/ Qytetari na habit të gjithëve! Dush te shatërvanët në Tiranë, lan pantallonat e maskën, dhe vijon rrugën i pashqetësuar

VIDEO/ Qytetari na habit të gjithëve! Dush te shatërvanët në Tiranë, lan pantallonat e maskën, dhe vijon rrugën i pashqetësuar

Temperaturat e nxehta të verës, kanë bërë që njerëzit të shfrytëzojnë çdo burim uji. Diçka e tillë ka ndodhur tek shatërvanet tek sheshi “Skënderbe [...]
FOTO/ Rama ‘heroi’ i Bjellorusisë, do zgjidhë krizèn pasi ‘mbaroi’ hallèt e shqiptarëve. Rrjeti tallet me kryeministrin

FOTO/ Rama ‘heroi’ i Bjellorusisë, do zgjidhë krizèn pasi ‘mbaroi’ hallèt e shqiptarëve. Rrjeti tallet me kryeministrin

Fakti që Edi Rama po ndërmjetëson krizèn politike në Bjellorusi, ka sjellë edhe nota humori e ironie në rrjetet sociale. Teksa në Shqipëri, Ramës ' [...]
FOTO që po ‘thyejnë’ rrjetin/ Skandal dhe humor, e nisi ‘Lamborghini’, e ‘bitis’ nudisti  

FOTO që po ‘thyejnë’ rrjetin/ Skandal dhe humor, e nisi ‘Lamborghini’, e ‘bitis’ nudisti  

Pas gjithë këtij ankthi që po heqim duket se asnjë nuk e ka mendjen në vend. Dhe askush s’ia ka ‘ngenë’ askujt. Këtë na e vërteton më së miri Gj [...]
VIDEO/ Burri nuk ‘kontrollon’ dot hormonet në Durrës, kryen veprime të turpshme në mes të plazhit?

VIDEO/ Burri nuk ‘kontrollon’ dot hormonet në Durrës, kryen veprime të turpshme në mes të plazhit?

Në plazhet shqiptare shpesh herë pushuesit përballen me skena të papërshtatshme, të tilla si s*ks, puthje apo prekje në vende intime mes njerëzve dhe [...]
1 2 3 10 / 30 POSTS