Kategori: Media

1 2 3 7 10 / 61 POSTS
Papa Françesku ‘tërbohet’ serish, i jep ‘like’ një tjetër modeleje simpatike

Papa Françesku ‘tërbohet’ serish, i jep ‘like’ një tjetër modeleje simpatike

Pas rastit të disa javëve më parë me modelen braziliane Natalia Garibotto, dikush nga llogaria zyrtare në Instagram e Papa Françesku ka vendosur përsë [...]
Njihuni 29-vjeçarin kroat që ngjan shumë me…Vucic!

Njihuni 29-vjeçarin kroat që ngjan shumë me…Vucic!

Një djalë i ri nga Kroacia është bërë shumë i njohur në internet dhe rrjete sociale. Arsyeja është shumë interesante. Ai ka një ngjashmëri të madhe me [...]
Elsa Nilaj rrëfen njohjen në Facebook me aktorin indian që më pas u bë burri saj

Elsa Nilaj rrëfen njohjen në Facebook me aktorin indian që më pas u bë burri saj

Elsa Nilaj, një vajzë nga qyteti i Shkodrës jeton prej disa vitesh jeton në Indi dhe është e martuar me bashkëshortin e saj indian. Çifti i veçantë u [...]
Leku ‘letër’ në Përrenjas, banorët nisin ti mbledhin nëpër tokë (VIDEO)

Leku ‘letër’ në Përrenjas, banorët nisin ti mbledhin nëpër tokë (VIDEO)

Paratë kanë mbùshur trotùarin në qytetin e Prrenjasit dhe banorët nuk i rezístojnë dot ‘lekut qyl’. Ashtu sikuse do bënim të gjithë, banorët e qyte [...]
Portokallia nis të shpërbëhet,Salsano Rrapi jep dorëhéqjen?

Portokallia nis të shpërbëhet,Salsano Rrapi jep dorëhéqjen?

Ardhja e Ben Blushit në krye të kanalit mediatik Top Channel, ka sjellë ndryshime dhe làrgime të shumta. Sipas burimeve të CNA.al, është bërë e ditur [...]
“Si sot 6 vjet më parë, kur filloi cènsura èkstrème ndaj gazetarit Armir Shkurti”

“Si sot 6 vjet më parë, kur filloi cènsura èkstrème ndaj gazetarit Armir Shkurti”

Nga Avokat Altin Goxhaj Ja ç’më doli sot në FB si sot 6 vjet më parë. Eh si vijnë punët! Si sot 6 vjet më parë "Ora News" me ürdhër të Ylli Raki [...]
Nga vila e Samirit te skafi i Fevziut, pushimet e ‘nxehta’ Joniane të ambasadores Kim

Nga vila e Samirit te skafi i Fevziut, pushimet e ‘nxehta’ Joniane të ambasadores Kim

Pak ditë më parë, në rrjet u bë virale një foto ku dukej eskortà e ambasadores amerikane, Yuri Kim, që shihej tek vilat e oligarkut Samir Mane në Pala [...]
Arian Çani largohet nga Klan, ja ku do è shihni ‘Zónë e Lirë’ në sezónin e ri

Arian Çani largohet nga Klan, ja ku do è shihni ‘Zónë e Lirë’ në sezónin e ri

Módèratóri dhè gazètari i njóhúr shqiptar, Arian Cani dó të transmètójë èmisiónin è tij “Zónë è Lirë” në një tjètër kanal tèlèviziv. Prèj vitèsh is [...]
Koronavirusi i merr jetën vëllait të Ylli Ndroqit, dedikimi: Nuk më le kurrë në errësirë, si do ia bëj tani pa ty?

Koronavirusi i merr jetën vëllait të Ylli Ndroqit, dedikimi: Nuk më le kurrë në errësirë, si do ia bëj tani pa ty?

Lulzim Pasmaçiu, vëllai i Ylli Ndroqit, është ndarë nga jeta ditën e sotme. Vëllai i presidentit të 'Yldon Media Group', prej ditësh ishte infektua [...]
Ironia e Dylgjerit me qeverinë: Rilindja e zbuloi pse quhet Kaka-vijë…

Ironia e Dylgjerit me qeverinë: Rilindja e zbuloi pse quhet Kaka-vijë…

Situata në kufirin shqiptaro-grek nuk është aspak e admirueshme dhe as nuk premton zgjidhje pozitive dhe të shpejtë. Por ndërkohë që qeveria është [...]
1 2 3 7 10 / 61 POSTS