Kategori: Showbiz

1 2 3 92 10 / 915 POSTS
Lady Gaga dhe Adam Driver ndajnë puthjen pasionante në shesh xhirim

Lady Gaga dhe Adam Driver ndajnë puthjen pasionante në shesh xhirim

Gaga dhe Driver kanë qenë në Itali që nga mesi i shkurtit të këtij viti, për shkak të xhirimit të filmit "Gucci", në të cilin ata luajnë rolet kryesor [...]
Dafina Zeqiri nuk heq dorë nga eksperimentet me look-un

Dafina Zeqiri nuk heq dorë nga eksperimentet me look-un

Dafina Zeqiri ngelet një nga femrat më të guximshme të ekranit kur vjen puna tek look-u. 31-vjeçarja këtë radhë u shfaq me flokë të shkurtra ngjyrë [...]
‘Do të të vrasim, do të demaskojmë’/ Ana e Për’puthen rrëfen kërcënimet që ka marrë në…

‘Do të të vrasim, do të demaskojmë’/ Ana e Për’puthen rrëfen kërcënimet që ka marrë në…

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Ana Kauri, ishte ditën e sotme e ftuar në rubrikën “Trotuar” në “E Diell”, ku po flitej në lidhje me kërcënimet. A [...]
Pasi doli nga “Përputhen”, Arsimi i habit të gjithë me veprimin e tij

Pasi doli nga “Përputhen”, Arsimi i habit të gjithë me veprimin e tij

Arsimi vendosi të premten që të largohet nga Përputhen dhe shkaku sipas tij, u bë djali i tij, që kishte nevojë për disa vizita. Djali i ish- konku [...]
Habit Tea: Nuk jam e lumtur

Habit Tea: Nuk jam e lumtur

Tea dhe Bearti ngelen aktualisht një ndër çiftet me të përfolura të show-bizit. Tea është mjaft aktive në rrjetet sociale ku ndan shpesh momente ng [...]
Komplet ndryshe për këngën e re, si ju duket Tayna me këtë pamje? (Fotot)

Komplet ndryshe për këngën e re, si ju duket Tayna me këtë pamje? (Fotot)

Tayna, duket se nuk pranon të dalë me një njëjtit ‘look’ në videoklipet e këngëve të saj. Një ditë më parë, këngëtarja publikoi një tjetër këngë, n [...]
Një takim i sinqertë! Armando i emocionuar: Po më rreh zemra si zog

Një takim i sinqertë! Armando i emocionuar: Po më rreh zemra si zog

Konkurentja e re e Për’Puthen Stela ka zgjedhur Armandon për takimin 4 minutësh. Një takim i sinqertë mes tyre, ku Armando është shfaqur shumë [...]
“Është e lidhur”, Eri nxjerr “zbuluar” Ana Kaurin

“Është e lidhur”, Eri nxjerr “zbuluar” Ana Kaurin

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Eri ishte së fundmi i ftuar në emisionin “Express Rozë”. Ai i tha të gjitha rreth programit dhe rreth konkurrentëve [...]
Oriola Marashi pozon më joshëse se kurrë

Oriola Marashi pozon më joshëse se kurrë

Oriola Marashi është njëra nga modelet më të komentuara kohën e fundit dhe po ashtu ndër më aktivet në media. Së fundi, ajo ka publikuar një imazh [...]
Nuk e paskemi ditur, Antonela paska një motër super s*ksi

Nuk e paskemi ditur, Antonela paska një motër super s*ksi

Antonela Berisha, është njëra ndër vajzat më të komentuara të emisionit “Përputhën”. Kaçurrelsja arriti të marrë famë që nga hyrja e saj në emision. [...]
1 2 3 92 10 / 915 POSTS