Kategori: Personazhe

1 2 3 4 10 / 35 POSTS
Deklarata që tronditi Mbretëreshën/ Publikohet e-maili që Markle i dërgoi Pallatit Mbretëror!

Deklarata që tronditi Mbretëreshën/ Publikohet e-maili që Markle i dërgoi Pallatit Mbretëror!

Pas deklaratave bombë të Meghan Markle, kanë ardhur reagime të shumta nga familja mbretërore, nga të afërmit e Markle, teksa së fundi ka reaguar edhe [...]
Shpërndanë llokumet dhe u puthën, Tean e zë mallkimi i Shqipes, i çahet fustani dhe ‘ia nxjerr’

Shpërndanë llokumet dhe u puthën, Tean e zë mallkimi i Shqipes, i çahet fustani dhe ‘ia nxjerr’

    Andi dhe Tea janë çifti i parë në edicionin e dytë në Për'puthen. Çifti bëri të ditur vendimin për t’u larguar nga emisioni dhe për të [...]
Jeta e Georgina Rodriguez para se të takontefutbollistin: I ati trafikant droge, nëna i vdes në aksident

Jeta e Georgina Rodriguez para se të takontefutbollistin: I ati trafikant droge, nëna i vdes në aksident

Pa asnjë dyshim, sot Georgina Rodriguez është një nënë e përkushtuar dhe shumë e dashur. Por, para se të takohej me Cristiano Ronaldon, jeta e saj ka [...]
Vajza e Niko Peleshit: I mbështes protestuesit!

Vajza e Niko Peleshit: I mbështes protestuesit!

Aleksia Peleshi, vajza e ish-zëvendëskryeministrit Niko Peleshi ka reaguar pas deklaratave për pjesëmarrjen e saj në protesta. Përmes një postimi n [...]
Oferta gjermane për Ramiz Alinë nga F. J. Shtraus

Oferta gjermane për Ramiz Alinë nga F. J. Shtraus

Vizitat e shpeshta të F. J. Shtrausit në Shqipëri synonin të bindnin shqiptarët në pranimin “de jure” të një kredie të madhe gjermane, me shlyerje afa [...]
Babai bën të gjithçka para spítalit për ta bërë të lumtur djalin e tij që vùan nga léuçemía

Babai bën të gjithçka para spítalit për ta bërë të lumtur djalin e tij që vùan nga léuçemía

Dashuria për fëmijët është thjeshtë e papërshkrueshme. Këtë na e ka vértetuar një baba i përkushtuar, ku gjésti që ai ka bërë për djalin e tij është b [...]
E mbani mend Sulon e “Lulëkuqe mbi mure”? Ja çfarë bën ai sot

E mbani mend Sulon e “Lulëkuqe mbi mure”? Ja çfarë bën ai sot

Në filmat shqiptar të lùftës prezenca fëmijëve ka qenë e rëndësishme. Shumë filma që janë realízuar për Lùftën Antífashíste Nacíonal-Çlírímtare kan [...]
Njihuni 29-vjeçarin kroat që ngjan shumë me…Vucic!

Njihuni 29-vjeçarin kroat që ngjan shumë me…Vucic!

Një djalë i ri nga Kroacia është bërë shumë i njohur në internet dhe rrjete sociale. Arsyeja është shumë interesante. Ai ka një ngjashmëri të madhe me [...]
Elsa Nilaj rrëfen njohjen në Facebook me aktorin indian që më pas u bë burri saj

Elsa Nilaj rrëfen njohjen në Facebook me aktorin indian që më pas u bë burri saj

Elsa Nilaj, një vajzë nga qyteti i Shkodrës jeton prej disa vitesh jeton në Indi dhe është e martuar me bashkëshortin e saj indian. Çifti i veçantë u [...]
Iliaz Laskajt, burri shqiptar që jeton i lumtur me dy gratë dhe 7 fëmijët e tij (VIDEO)

Iliaz Laskajt, burri shqiptar që jeton i lumtur me dy gratë dhe 7 fëmijët e tij (VIDEO)

Një rast interesant na vjen nga fshati Selishtë i Peshkopisë. Bëhet fjalë për familjen e Iliaz Laskajt. Ai u martua në vitin 2001 me Anifën, por në vi [...]
1 2 3 4 10 / 35 POSTS