Kategori: Sporti

1 2 3 88 10 / 875 POSTS
VIDEO/ Arsenali barazon rezultatin kundër West Hamit, me gol fantastik nga Lacazette

VIDEO/ Arsenali barazon rezultatin kundër West Hamit, me gol fantastik nga Lacazette

Arsenali ia ka dalë ta barazojë 3-3 rezultatin kundër Ëest Hamit, në ndeshjen e vlefshme për Premier League. Pas nj harkimi nga Pepe, Alexandre Lac [...]
Europa League/ Milan – Manchester United, ja si rreshtohen skuadrat

Europa League/ Milan – Manchester United, ja si rreshtohen skuadrat

Një javë pas ndeshjes së parë në “Old Trafford”, e cila u mbyll në barazim 1-1, Manchester United udhëton për në Itali për të sfiduar Milanin për ndes [...]
Gjatë ndjekjes për arrestimin, ai goditi disa makina të parkuara përmes Riva përpara se të përplaset në murin rrethues të një ndërtese apartamenti.

Gjatë ndjekjes për arrestimin, ai goditi disa makina të parkuara përmes Riva përpara se të përplaset në murin rrethues të një ndërtese apartamenti.

Në muajin shkurt, koronavirusi i mori jetën mamasë së ish-futbollistit të njohur, Ronaldinho Gaucho. Dona Miguelina ishte shtruar në Spitalin Mée d [...]
VIDEO/ Sprint i pabesueshëm në minutën e 93’, Kante i lë ‘targën’ të gjithëve

VIDEO/ Sprint i pabesueshëm në minutën e 93’, Kante i lë ‘targën’ të gjithëve

Chelsea mposhti me rezultatin e përgjithshëm 2-0 Atleticon dhe në këtë mënyrë siguroi kualifikimin për në çerekfinale të Champions Leagues. Golat e [...]
VIDEO/ Ndërhyrje horror, futbollisti godet kundërshtarin me takë në fytyrë

VIDEO/ Ndërhyrje horror, futbollisti godet kundërshtarin me takë në fytyrë

Një episode i frikshëm ka ndodhur në fushën e lojës në Superligën turke, ku gjatë ndeshjes Gazientep-Denizlispor, një lojtar i miqve për pak sa nuk sh [...]
E rrallë në kampionatin francez, Di Marias i grabitet banesa teksa ishte në fushë, braktis ndeshjen e nxiton drejt familjes

E rrallë në kampionatin francez, Di Marias i grabitet banesa teksa ishte në fushë, braktis ndeshjen e nxiton drejt familjes

Skena të pazakonta ndodhën në stadiumin ‘Parc des Princes’ në Paris të dielën në mbrëmje, pasi sulmuesi i PSG-së, Angel Di Maria u largua me shpejtësi [...]
Zbulohet prapaskena e bujshme, Ronaldo drejt rikthimit te ish-ekipi i tij

Zbulohet prapaskena e bujshme, Ronaldo drejt rikthimit te ish-ekipi i tij

Në Spanjë po merr gjithmonë e më shumë kuota mundësia e rikthimit të Cristiano Ronaldo te Real Madrid. Është e përditëshmja “AS” që i jep zë këtij ske [...]
VIDEO/ Real Madrid përmbysje të çmendur, gol dramatik në minutën e 91’

VIDEO/ Real Madrid përmbysje të çmendur, gol dramatik në minutën e 91’

Real Madrid ka përmbysur rezultatin 2-1 në shtëpi ndaj Elches në La Liga. Një ndeshje dramatike për të besuarit e Zinedine Zidanes të cilët fitojnë [...]
Ronaldo thyen heshtjen: Kampionët e vërtetë nuk thyhen kurrë!

Ronaldo thyen heshtjen: Kampionët e vërtetë nuk thyhen kurrë!

Cristiano Ronaldo thyen heshtjen dhe kthehet të "flasë" me një postim në Instagram , pas eliminimit të Juventusit në Ligën e Kampionëve: "Më e rëndësi [...]
E bujshme/ Ronaldo bën gati valixhet, Juventusi i vendos çmimin e shitjes!

E bujshme/ Ronaldo bën gati valixhet, Juventusi i vendos çmimin e shitjes!

Pas eliminimit nga Champions League, Juventusi mesa duket do të përgatitë edhe largimin e bujshëm të Cristiano Ronaldos. “Tuttosport” raporton se g [...]
1 2 3 88 10 / 875 POSTS