Kategori: Skandale

1 2 3 12 10 / 112 POSTS
Shqiptari ngelet pa fjalë në Itali, vajzat shqiptare shesin trupin në rrugë me karrige

Shqiptari ngelet pa fjalë në Itali, vajzat shqiptare shesin trupin në rrugë me karrige

Prostitucioni është një fenomen i cili çdo ditë e më shumë po bëhet i pranishëm, teksa në Itali disa vajza fotografohen në rrugë, ndërsa shihet qartë [...]
Sherr dhe grushte në zyrat e FRD-së, Meta: Përpjekje për grusht shteti!

Sherr dhe grushte në zyrat e FRD-së, Meta: Përpjekje për grusht shteti!

Pas përplasjeve në zyrën e FRD-së, ka reaguar presidenti Ilir Meta. Përmes një prononcimi për gazetarët, ai është shprehur se kjo është një tentativë [...]
26-vjeçari që përdhunoi 16-vjeçaren/ E reja: Më detyronte të thithja kokainë

26-vjeçari që përdhunoi 16-vjeçaren/ E reja: Më detyronte të thithja kokainë

Ditën e sotme janë zbuluar disa detaje të reja në lidhje me 26-vjeçarin që akuzohet se përdhunoi një 16-vjeçare në fshatin Kamnik të Ersekës. Gjyka [...]
Qytetarja: Si me mori Najada Çomo 1 milionë lekë, 14 orë para vdekjes së bashkëshortit

Qytetarja: Si me mori Najada Çomo 1 milionë lekë, 14 orë para vdekjes së bashkëshortit

Nga Saimira Shaska Durmishi Fati e desh që t’a njoh nga afër Najada Çomo-n. Kur njeriu ka hall sidomos hall shëndeti nuk mendohet shumë por jep [...]
Grushta e shkelma/ Burri dhunon gruan se nuk pranonte s*ks anal

Grushta e shkelma/ Burri dhunon gruan se nuk pranonte s*ks anal

Një burrë i moshës 36 vjeç u denoncua nga bashkëshortja për dhunë në familje, një dhunë e cila ka shpërthyer pas kërkesës së tij për të kryer marrëdhë [...]
Skandaloze/ Dhunon gruan dhe kryen veprime të turpshme në sy të fëmijëve, pas 4 urdhëra mbrojtjeje gjykata i lë në një shtëpi

Skandaloze/ Dhunon gruan dhe kryen veprime të turpshme në sy të fëmijëve, pas 4 urdhëra mbrojtjeje gjykata i lë në një shtëpi

Bashkëshorti e dhunon fizikisht dhe psikologjikisht gjykata jep vendimin që të qëndrojnë në të njëjtën banesë. Katër urdhra mbrojtje duket se nuk i dh [...]
Kapje prej flokësh dhe grushte/ Sherr i fortë mes adoleshenteve në Tiranë, qytetari: I kishte shkruajtur të dashurit njëra prej tyre

Kapje prej flokësh dhe grushte/ Sherr i fortë mes adoleshenteve në Tiranë, qytetari: I kishte shkruajtur të dashurit njëra prej tyre

Sherret mes vajzave janë bërë një fenomen i përhapur në vendin tonë. Ajo që është më shqetësuese janë arsyet e sherrit, të cilat lidhen me të dashu [...]
Mjeku shqiptar abuzonte seksualisht me një 15-vjeçare/ Rrëfehet nëna e 15-vjeçares: E zhveshi, e prekte dhe e puthte

Mjeku shqiptar abuzonte seksualisht me një 15-vjeçare/ Rrëfehet nëna e 15-vjeçares: E zhveshi, e prekte dhe e puthte

Mjeku nga Malisheva, Ramadan Sopaj, po kërkohet nga Policia e Kosovës për veprat penale, keqpërdorim seksual i personave nën moshën 16 vjeç dhe sulm s [...]
Vlorë/ Plas ‘lufta’ mes vajzave, sharje, grushta dhe shkulje flokësh!

Vlorë/ Plas ‘lufta’ mes vajzave, sharje, grushta dhe shkulje flokësh!

Një sherr masiv dhe tepër i dhunshëm mes dy vajzave është regjistruar në një shkollë në Vlorë. Siç shihet edhe nga pamjet, e mbërritura në redaksin [...]
Celibashi i KQZ nuk ngopet me lekë, 157 milionë tender për pajisje kompjuterike

Celibashi i KQZ nuk ngopet me lekë, 157 milionë tender për pajisje kompjuterike

Duket se dhe për vetë Ilirjan Celibashin, kryetarin aktual të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, periudha e zgjedhjeve është një sezon i artë për të mb [...]
1 2 3 12 10 / 112 POSTS