Kategori: Video

1 2 3 18 10 / 176 POSTS
Harrojeni se do e merrni më në gojë! Prifti gajas rrjetin me deklaratën: Këtë herë do e marrim në dorë

Harrojeni se do e merrni më në gojë! Prifti gajas rrjetin me deklaratën: Këtë herë do e marrim në dorë

Rreth orës 23 ka filluar Mesha solemne e Krishtlindjes në Katedralen “Nënë Tereza” të Prishtinës, e drejtuar nga ipeshkvi i Kosovës, Imzot Dodë Gjergj [...]
Pamjet e aksidentit tragjik ku humbi jetën një vajzë 22-vjeçare dhe e plagosur një 19-vjeçare tjetër

Pamjet e aksidentit tragjik ku humbi jetën një vajzë 22-vjeçare dhe e plagosur një 19-vjeçare tjetër

  Këto janë pamjet e aksidentit fatal të ndodhur mbrëmjen e së shtunën (5 dhjetor) në rrugën ‘Demokracia’ në Kamëz, në të cilën mbeti e vd [...]
Si rrallë herë me plis dhe çifleti, Sali Berisha nuk ndalon dot së qeshuri (VIDEO)

Si rrallë herë me plis dhe çifleti, Sali Berisha nuk ndalon dot së qeshuri (VIDEO)

Ish-kryeministri Sali Berisha ka zgjedhur që të shfàqet ndryshe në një intervistë për mediat e Kosovës. I ftuar në “Kojshia Show”, Berisha është sh [...]
Parashikimi i fríkshëm i Simpsons, Trump shfàqet i futur në arkívol

Parashikimi i fríkshëm i Simpsons, Trump shfàqet i futur në arkívol

The Simpsons, një prej serialeve më popullore në botë që njihet dhe për parashíkimet e tyre të fríkshme, sapo kanë vënë në alàrm botën! Së fundmi, [...]
Vlonjati i bën Bashës pyetjen epike: Je shqiptar apo holandez

Vlonjati i bën Bashës pyetjen epike: Je shqiptar apo holandez

Nostalgji të madhe për periudhën pas viteve 90-të kishte një telefonues nga Vlora. Ai tha se në atë kohë kishte në Kuvend rreth 73 profesorë ndërsa [...]
Brenda banesës në Elbasan ku qëndronte 71-vjeçari (VIDEO)

Brenda banesës në Elbasan ku qëndronte 71-vjeçari (VIDEO)

Dyer të shqýera, me dhjetëra shénja plùmbash, mure të gérryera dhe sërish me shénja prédhash. Gjithçka e shkatérruar në shtëpinë e 71-vjeçarit Left [...]
Rréfehet pronari i kopshtit Nëse e kam rràhur, më dénoni 20 vite bùrg

Rréfehet pronari i kopshtit Nëse e kam rràhur, më dénoni 20 vite bùrg

Pronari i kopshtit privat në Durrës, ku një nënë ka denòncuar në políci se vajza e saj e mítur është dhùnuar në ambientet e këtij institucioni, ka tre [...]
Elsa Nilaj rrëfen njohjen në Facebook me aktorin indian që më pas u bë burri saj

Elsa Nilaj rrëfen njohjen në Facebook me aktorin indian që më pas u bë burri saj

Elsa Nilaj, një vajzë nga qyteti i Shkodrës jeton prej disa vitesh jeton në Indi dhe është e martuar me bashkëshortin e saj indian. Çifti i veçantë u [...]
Leku ‘letër’ në Përrenjas, banorët nisin ti mbledhin nëpër tokë (VIDEO)

Leku ‘letër’ në Përrenjas, banorët nisin ti mbledhin nëpër tokë (VIDEO)

Paratë kanë mbùshur trotùarin në qytetin e Prrenjasit dhe banorët nuk i rezístojnë dot ‘lekut qyl’. Ashtu sikuse do bënim të gjithë, banorët e qyte [...]
Iliaz Laskajt, burri shqiptar që jeton i lumtur me dy gratë dhe 7 fëmijët e tij (VIDEO)

Iliaz Laskajt, burri shqiptar që jeton i lumtur me dy gratë dhe 7 fëmijët e tij (VIDEO)

Një rast interesant na vjen nga fshati Selishtë i Peshkopisë. Bëhet fjalë për familjen e Iliaz Laskajt. Ai u martua në vitin 2001 me Anifën, por në vi [...]
1 2 3 18 10 / 176 POSTS