SHPERNDAJ

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta po qëndron për vizitë në Kosovë.

Ai mëngjesin e sotëm është takuar me kryeministrin, Ramush Haradinaj dhe para se të hynin në objekt të qeverisë, shfrytëzuan boren për të bërë fotografi.

Është vet presidenti Meta i cili i ka publikuar fotografitë në profilin e tij në facebook