Acar dhe i ftohtë në të gjithë vendin

279
SHPERNDAJ

Temperaturat do të zbresin deri në -15 gradë ne veri lindje te vendit

Ky është parashikimi i motit për pasditen e sotme dhe ditën e nesërme.

Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit ka bërë parashikimin e motit për 24 orët e ardhshme.

Reshjet

Sot pasdite dhe nesër priten reshje lokale të dobëta në zonat malore në disa qarqe. Ato do të jenë në formë dëbore.